Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití paměti

Zdravím,
Do pc jsem přidal k 8gb ram dalších 8gb ram...vše moduly po 4gb a nyní mi systém-win7 využívá pouze 12gb viz screen.V nastavení to vypadá že funguje celých 16gb,tak nevím proč windows používá jen 12...dual coil mám.V cpu-z je také vše ok a ukazuje 16gb...poradí někdo? Předem díky.

Tak deska to je tato:

http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-970a-ds3prev_10#kf

Koukal jsem že mi to ve sledování prostředků píše že těch 4gb jsou rezervovány HW

Ve správci úloho jsou vidět jen těch 12gb.

Přikládám screeny i z cpu-z.

V msconfig jsem jestě zkoušel vypnout max.velikost paměti,bez odezvy.

Předem díky za pomoc.