Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování dat z Flešky

Ahoj, prosím Vás měl bych dotaz. Mám na flešce písničky (asi 15GB) a potřebuji je nakopírovat do počítače, jenomže jsem narazil na problém. Začal jsem s kopírováním a zjistil, že to nejde (viz obrázek 1). Když jsem zvolil možnost opakovat, písničky se prostě přestaly kopírovat a rychlost klesla na nulu (viz obrázek 2). Kouknul jsem se "systém souborů" a zjistil, že je fleška ve formátu "FAT32", což mě napadlo, že by mohl být problém. Tak jsem ji chtěl předělat na NTFS přes příkazový řádek, ale ejhle, nejde (viz obrázek 3). I když z flešky smažu problémový soubory, které příkazový řádek vyhodil, tak to nejde. Některé soubory ani smazat nejdou.

Problém je, že flešku nemůžu naformátovat, protože data z ní potřebuji.

Nějaké návrhy, jak dostat písničky z flešky, aniž bych o ně přišel? Díky!

Převod na NTFS je pitomost a nic nezachrání - pokud to rovnou nezazdí. Můžeš zkusit SW "pro záchranu dat", ale z média typu fleš asi moc nezachráníš. Pokud je problém v řadiči flešky, zkus číst v různých PC (to se taky někdy stává, že to není 100pro kompatibilní).

Je na té flashce vůbec nějaké volné místo pro převod?Ale nic nepřeváděj a kopíruj data postupně.Když jsi je pod FAT32 nahrál,nepotřebuješ teď NTFS.
Nějaký antivir přitom běží?Zkus nabootovat nějaký live Linux a kopírovat z něho.Nebo zkus program Recuva,je zdarma.