Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odcházející disk? Windows blbne

Zdravím,

Windows se mi poslední dobou chová nějak divně.
Např. při uploadu někde na webu po rozkliku souboru který chci uploadnout mi přeskočí na jakékoliv jiné okno (program), který je otevřený.
- Po vykřížkování okna uploadu se sekne celý chrome a po kliknutí myší kdekoliv zvoní zvuk Windowsu který zvoní při chybě
- Nevytváří mi bod obnovy systému
- Snaha přeinstalovat z W7 na W10 neúspěšně.. Chyba BOOTu
- Kaspersky (antivirus) při scanu se ani neobtěžuje prohlédnout jednu položku - naposledy co to šlo žádný virus
- Při přesunu souboru z prohlížeče dokumentů někam na plochu nebo do jiného programu se sekne a Windows Microsoft neodpovídá - chyba s ukončením procesu - po kliknutí se restartuje

Projel jsem antispywarem, System mechanic ultimate, ccleaner, drivery jsou updated

Neznám chyby odcházejícího disku, proto se ptám, jestli problém není v tom?

Popř. v čem jiném?

Ok, Kaspersky, CCleaner a podobný píčoviny jsem odinstaloval.

- Windows lze přeinstalovat normálně z Windowsu, bez bootování přes flashku.
- Disk je víc než v pořádku, udělal jsem spoustu testů, bylo to jen podezření..

Jinak po reinstallu vše funguje jak má. Thread closed, dík a čau