Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LIGHT SCRIBE ?!

Jo a jeste jeden dotaz ted jsem si koupil noteboook s light scribe a jedine co o tom vim ze je na to potreba spec. CD ci DVD a ce to "tiskne" Black/white

Ma to nejakou omezenou funkcnost ?? jako kolik cd se na tom da potisknout? nebo je to neomezene ?? da se to doplnit ? nebo jak to funguje ? a je to pekne ? a kolik u nas stojej v cechach LS cedecka ci DVD ? (tady 25DVD = 15 USD)

Dikec a jeste jednou peknej den

Ma to nejakou omezenou funkcnost ??v

Vo vasom chapani nie.

jako kolik cd se na tom da potisknout?

kolko LS CDcok budete mat doma, je to neobmedzene.

da se to doplnit ?

Nie je to potrebne, CD sa "nepotlaci" farbou, ale sa don znaky/obrazce vypaluju.

a kolik u nas stojej v cechach LS cedecka ci DVD ?

Overite si v niektorom z lokalnych shopov, alebo aj na nete, na to snad staci google, nie?

Dekuju za odpoved byla vycerpavající :) a dozvedel jsem se vsechno co jsem potreboval.

Jenom nechapu jednu vec ?!

Ja jsem trosku zaneprazdnenej a tak jsem se nesnazil to hledat na netu a vim ze tu se da dozvedet vsechno od chytrejch lidi co radi odpovídaj na dotazy a pomahaj ostatnim :) takze nejak nerozumim tomu proc si ze me nekteri musej delat srandu kdyz jim tim vlastne prokazuju sluzbu ne ? :) ja bych to chledal na internetu hodinu a stejne bych nebyl spokojenej a tu se dockam sveho za 5 minut dostanu to tak jak jsem si to predstavoval a jeste pekne podekuju :)

vsichni jsou stastni :)

DEKUJU ale fakt

Prosimta a aku sluzbu komu preukazujes tym ze sem das taky dotaz? :-?
Odpovedat na taky dotaz (vyriesitelny napisanim jedneho slova do google) je utrpenie, a strata casu pre vsetkych zucastnenych (aj ty bi si mal s google odpoved rychlejsie).
Ludia radi radia u zaujimavych problemov, a nie u dotazov o nicom.
Bez sa ucit anglicky, potom budes vediet ze lightscribe znamena v preklade "pisanie svetlom" tak sa tam do toho nic neleje, ked to pise svetlom (mozes do toho naliat pol deci svetla :)))

Panáčku, já pracuju v průměru 12 hodin denně, spím 4-5 hodin denně. Neopovažuj se tu vykládat zvěsti o zaneprázdněnosti. Ty jsi byl jen líný vyťukat jedno slovo do google, dokonce jsi byl líný kliknout na odkaz. Měl by ses nad sebou hluboce, ale opravdu hluboce zamyslet.

A to myslím vážně, beze srandy, a bez smajlíků.

Hoši Hoši

Nekdo tu ma problém :) a ja to asi nebudu :)

Takže bych se rád omluvil těm co jsem je rozrušil při práci, také těm co se dostali do postele o trochu pozdějc skrze muj dotaz.

No a jinak hoši k tomu co a jak dělam či nedělam nebo vubec k mejm znalostem AJ by se nikdo z vás neměl vyjadřovat, zaprvé to není slušné a za druhe o tom nemáte ani páru.

Takže příště až si budu chtít něco zjistit a budu klást dotazy ktere nepovažujete za dostatečně povznášející a hodné vašich odpovědí tak se nad nima ani nepozastavuje, zdržet se vašich (některých) hloupých argumentu a připomínek, ušetříte spoustu času a energie.

Kdyz se tu na neco ptam mam v planu si o tom trochu popovidat....

Takže jeste jednou sorry a přístě si mejch dotazu moc nevšímejte ;-)

OMG. Děláš ze sebe stále většího hlupáka. Kdyby ses alespoň podíval na ty odkazy z Google.. Schválně jsem zatrhl pro dotaz stránky pouze česky, protože jsem čekal ignoranta. Takže si smyšlenky o angličtině schovej pro někoho, koho tím oblbneš, ale tady to neokecáš. Relevantní odpověď jsi dostal hned v první reakci, to je vše a je to podstatné. Takže se laskavě povznes nad svůj problém přiznat svou chybu než abys nabádal k povznášení jiné.

Na povídání je sekce Pokec - propříště.

Skončil jsem.

Zadneho hlupaka ze sebe nedelam proste jsem se na neco zeptal a cekal jsem odpoved mysto přednašky kterou jsem dostal. takze se uklidni a dej si kafe protože to presně potřebuješ. a přestan lidem rikat hlupaci nebo to jednou nekdo kdo nebude sedet za PC nezvladne :x:

Tak ked si si chcel pokecat tak pokecavaj, co chces vediet, skusenosti? Media su na vrchnej strane (tam kde pride popis) svetlo-hnede, popis je cierny, aby bol poriadne cierny je dobre v lightscribe aplikacii zaskrtnut zaskrtavatko nech je vyssi kontrast a vykresloavnie potrva dlhsie, popis celej plochy CD trva tak pol hodinu. Ak moc casto nevypalujs tak je to pouzitelne. Ak vypalujes vela tak je lepsie kupit tlaciaren kdo ktorej sa daju strkat aj CD (pre tlaciaren sa pouzivaju media "printable") a tie maju povrch normalne biely a tlac je rychla (ale spotrebovava atrament tlaciarne samozrejme).

dikec moc.. chtel jsem vedet jak dlouho to trva to na tom odkazu nebylo.... mam to stejne jen na popis ale bylo tam napsane ze prej to docela rychle bledne a je lepsi to nikde moc nenechavat na svetle takze to bude asi strasnej zázrak. Kdyz je to skoro zadara tak se ani neni cemu divit :) mam doma i CANONA tiskarnu co to tiskne ale na to zase musej bejt nalepky protoze je to inkoust a nalepky se pak casem oddelujou a zasekava se to v romce.

Ale dikec

"mysto" = místo :) to je prece jasne hehe

ono vseobecne nie je dobre ziadne medium nechavat na slnku, nie len lightscribe - a vypalene popisy neblednu rychlo - mam jedno take dvd uz asi rok a obrazok je taky aky bol pri vypaleni - a to kolko potrva vypalenie obrazku zistis priamo v programe na vypalovanie - ked zaskrtnes volbu najvyssi kontrast, tak ti to ukaze kolko cca to bude trvat