Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade staršího PC

Zdravím zdejší machry,
já se v PC hardware moc nevyznám, to spíš v software, ale rád bych alespoň trochu upgradoval své starší PC co do výkonu. Na mysli mám například výměnu CPU za výkonnější. Nepotřebuji z toho mít nejrychlejší PC na světě, ale nárůst výkonu třeba o 20-50% by se hodil :-) V úmyslu je výměna CPU za rychlejší a novější (pokud to půjde)

Specifikace (vyčteno z programu HWinfo):

CPU: AMD A8-6600K
Stepping: RL-A1 (Richland)
Platform: FM2 (PGA)
Cache: 2x64 + 4x16 + 2x2M
MTB: MSI FM2-A55M-E33 (MS-7721)
Chipset: AMD A55 (Hudson-D2)

GPU: AMD Radeon HD 8570D (RICHLAND DEVASTATOR LITE DESKTOP) [MSI]
Chipset: AMD Radeon HD 8570D
Codename: RICHLAND DEVASTATOR LITE DESKTOP
Graphic bus: Integrated
Graphic Memory: 768 MB, DDR3 SDRAM, 64-bit

RAM: 4+4GB, 800 MHz

Případně dodám další info.

Děkuji všem za případné rady, co by se s tím dalo dělat.
Jakub

Je to 7 let staré. 2 tisíce prostě a jednoduše stačit nebudou. to bys musel mít fakt štěstí a koupit od nějakého známého.
Podle mě nemá cenu kupovat nějakou 5let starou grafiku před smrtí aby ses vešel do 2tisíc.
V prvním kole bych to viděl na grafiku a zdroj.
edit: možná počkat po vánocích co se objeví na aukru a spol.