Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Proč Windows 10 nevypadá stejně nádherně jako Mac OS?

Windows byly dříve o hodně hezčí. Když byly sedmičky, okna měla prosklené rámy a dolní panel byl též prosklený. Měli v sobě tzv. Windows Aero. Ted když tu jsou desítky, tak se mi Windows úplně přestaly líbit. Ale strašně se mi zalíbil Mac OS, když jsem sledoval film Odebrat z přátel (Unfriended), kde Blair používala tento OS.

Nebudu to rozkecávat, proč Windows 10 nemají tak nádherné prostředí, jako Mac OS?
Je pravda, že některé Linuxové distribuce jsou taky hezké, ale neumím je používat, celý život používám Windows.
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)
Vyřešeno, lock. (karel)

Řešení:

Nebudu se s Vámi dál zabývat, hodně štěstí a rozum do hrsti.
Neuškodilo by Vám se nad sebou zamyslet. :-D

Spíše to, proč Microsoft nedovede vytvořit graficky nádherný operační systém, jako Mac OS, který vytvořil Apple.
Nebo proč alespon Windows 10 nevypadá stejně jako Windows 7... Oni odeberou Aero a je z toho taková jednobarevná.... no radši nic.

Co ti brání si Windows upravit? Remcat umí každý. Vše ve Woknech se dá upravit, na internetu máš hordu návodů.

Nebo se nauč s Linuxem, to jednodušší řešení. Mně vzhled Win 10 naopak vyhovuje, nelíbí se mi naopak nefungující či zmatečné funkce.

Áno, na celom operačnom systéme je najdôležitejšie aby to malo "sklenené" záhlavie okna. A prečo je kancelársky papier biely? A prečo má pneumatika čiernu farbu? A prečo má semafor také farby? A prečo...

Pravda, tobě jako zábava přijde vysírání na poradně se stupidním požadavkem. Připomíná mi to toho experta, který tu dnes rozjížděl teorii, že všichni žijeme v Matrixu :-) Nebýt té jiné IP adresy, skoro si vás 2 až spletu :-)

Odpovídat ti budu, nevychovaný fracek mi nebude říkat, co můžu a nemůžu dělat :-) Bacha, ať ti nepraskne cévka, šéfe ;-) Přišel sis jen ospravedlnit, proč jdeš vyhodit 30 tisíc oknem, nic víc. Ne, skutečně se na tak stupidní otázku zeptat nemůžeš, tady se řeší reálné problémy lidí, ne přání na dárky k Vánocům. Nebyl jsi schopen to hodit ani do pokecu, což musel za tebe udělat moderátor :-)

Tak vzhledem k užívání Rainmeteru a Wallpaper enginu si dovolím nesouhlasit s tím, že pro mě není vzhled důležitý. Jen nechápu, co víc bys chtěl :-) A pokud se ti něco nelíbí, můžeš si to sám upravit, do systémových vzhledů se jde dostat a 90% toho jde překopat uživatelem ale sežere ti to hromadu času. Takže teď záleží na tom, jestli ti vadí vzhled natolik, že se vrhneš do toho si to sám upravit, nebo jsi sem přišel jen "vysírat" a ve finále nic nezměníš, protože by to dle tvé logiky měl za tebe udělat někdo jiný, že... :-)

Kdybych přišel vysírat, tak používám úplně jiný slovník pane... a máte pravdu, někdo jiný. Nejlépe Microsoft, protože za 1. nevím zda mi to předělávání dovolují licenční podmínky, jelikož Windows je dílo Microsoftu a za 2. když si porovnáte přiložené obrázky a podíváte se na obrázek mac-os.png, zjistíte, co bych chtěl od Windows víc.

Kocháš se vzhledem Woken a trápí tě licenční podmínky. Měli jsme tu i žábu bušící pěstí do kamene ale někoho jako ty ještě ne :-D

Licenční podmínky to pochopitelně porušuje, protože to je zásah do systému ale nikdo ti na to nepřijde, nemá jak. A i kdyby, MS tohle vážně neřeší.

Microsoft dělá vzhled podle většiny, ne podle 1 osoby, která není ani dostatečně kreativní na napsání nicku :-) Upravit si to můžeš, jestli to neuděláš, znamená to, že ti o vzhled až tolik nejde a přišel si jen buzerovat :-) Mně a spoustě dalším lidem ten vzhled vyhovuje, za mě to je to nejlepší, co MS kdy vytvořil (vzhledově) a dá se to i lehce poupravovat přes jejich nastavení. Hlubší zásahy potřebuješ s nějakým návodem nebo znalostmi ale možné jsou. Nikdo kvůli tobě nic měnit nebude, smiř se s tím, život je krutý :-)

Podle mě je současný vzhled Windows 10 pouze návrat do starších verzí Windows. Akorát místo klasické šedé barvy dolního panelu máte černou, a místo šedých oken, pro změnu bílé. Asi máte pravdu, když už budou ty Vánoce, proč si nedopřát MacBook.

Mně současný vzhled vyhovuje.
Každopádně počkej do příštího týdne, příští týden má být dokončen finální build Windows 10 (20H1, 2004, jako příští další velká upgradovací aktualizace pro jaro 2020) tak snad tam přidají něco, co by uspokojilo i tebe :-)