Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Proč Windows 10 nevypadá stejně nádherně jako Mac OS?

Windows byly dříve o hodně hezčí. Když byly sedmičky, okna měla prosklené rámy a dolní panel byl též prosklený. Měli v sobě tzv. Windows Aero. Ted když tu jsou desítky, tak se mi Windows úplně přestaly líbit. Ale strašně se mi zalíbil Mac OS, když jsem sledoval film Odebrat z přátel (Unfriended), kde Blair používala tento OS.

Nebudu to rozkecávat, proč Windows 10 nemají tak nádherné prostředí, jako Mac OS?
Je pravda, že některé Linuxové distribuce jsou taky hezké, ale neumím je používat, celý život používám Windows.
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)
Vyřešeno, lock. (karel)

Řešení:

Nebudu se s Vámi dál zabývat, hodně štěstí a rozum do hrsti.
Neuškodilo by Vám se nad sebou zamyslet. :-D

Áno, na celom operačnom systéme je najdôležitejšie aby to malo "sklenené" záhlavie okna. A prečo je kancelársky papier biely? A prečo má pneumatika čiernu farbu? A prečo má semafor také farby? A prečo...