Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodní chlazení na PC wallmountu?

Zdravím, společně s rodinným příslušníkem jsem postavil takový amatérský PC wallmount.(přidám obrázek) zajímal by mě váš názor na to jak to vypadá a zda-li nemám přidat vodní chlazení. Jde vidět, že v levém dolním rohu je takový volný prostor. Tak mě napadlo, že bych tam hodil vodní chlazení s jedním větrákem. Popravdě si nejsem jistý jak je to s tím radiatorem (tipuju, že všechen teplý vzduch se fouká přes něj dolů? ) Takže by asi bylo dobré nechat nějak cenťák mezi deskou a radiatorem?
Momentálně tam je GTX 1070 místo RX 580.

Je to můj první výtvor s něčím takovým, chápu že to nevypadá jak z obrázku na googlu, ale já osobně jsem s tím docela spokojený.

Klidně zodpovím nějaké otázky ohledně toho jak je co přichycené atd.

Vypada to čiste, učel byl přesne co ? Spíš chceš směřovat na tuning ?
Jen bych to tak asi neroztahoval. Vodni chlazení by nemuselo vypadat špatně, ale né AIO. Pouzil bych klasické a vodní nadrží bych vyplnil to volné místo.
(špatně by i nevypadalo, kdyby jsi to celé vyřízl a přikryl to dřevo plexisklem do kterého muzeš dat klidně ledky dle preference. Cerná kouřová bez LED by mozná ušla a nešsel by na tom tak videt prach, lépe so to čistí jak dřevo.)

tipuju, že všechen teplý vzduch se fouká přes něj dolů?

Fouká tam, kam ho otočíš.

Dělal jsem to jen pro zábavu, momentálně to není pověšené na zdi, ale bude. Proč myslíš, že bych tam neměl dát AIO? Počítal jsem sním spíš kvůli ceně (kupuju bazar) a jednoduchosti zapojení. Jinak s vodním chlazením nemám vůbec zkušenosti. Nejsem si přesně jistý jak myslíš to s tím sklem, ale já měl původně v plánu dát to sklo jen jako by nad to. Že by to drželo na nějakých podstavcích.

Moc pěkné! Žádná slátanina a "rychlopráce k ničemu". Je vidět, že jsi si dal záležet :-)
Budeš to dávat na zeď nebo to necháš na stole? S tím zakrytím to není vůbec špatný nápad. Jestli je to tvůj první výtvor, tak klobouk dolů.
Jak máš vyřešené tlačítko reset a power?
Nejsem příznivcem různých barviček a osvětlení, ale tady mně přijde, že by to tak mohlo být a bylo by to hezké.
Ale ani takto to nevypadá vůbec špatně. Až se budeš nudit, udělej nějakou verzi 2.0 a zase nafoť pro inspiraci :-)

Co se týče chlazení, tak záleží, jaký máš plán s umístěním a jestli bude bedna celá zakrytá. Nejlepší je, když jde teplý vzduch směrem nahoru a do volného prostoru.

Pokud uz takhle, tak bych hlavne dal grafiku "na placato"a propojil s deskou flex riserem - ne aby z toho trcela kolmo ven. Tim to cele posunes dolu, zdroj das dole vlevo, hotovo. Osobne se mi nelibi to drevo, umim si predstavit nejakou povrchovou upravu - matna tmave seda barva treba...

Když jsem to plánoval tak tady ta myšlenka byla, ale nechtěl jsem do toho moc investovat. (Nějaké ty risery jsou docela drahé) tohle mě v podstatě nestálo nic. Každopádně grafika je jak když zaryta do toho dřeva přes takový kovový bazmek a drží docela pevně a přitom jde vyndat.