Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodní chlazení na PC wallmountu?

Zdravím, společně s rodinným příslušníkem jsem postavil takový amatérský PC wallmount.(přidám obrázek) zajímal by mě váš názor na to jak to vypadá a zda-li nemám přidat vodní chlazení. Jde vidět, že v levém dolním rohu je takový volný prostor. Tak mě napadlo, že bych tam hodil vodní chlazení s jedním větrákem. Popravdě si nejsem jistý jak je to s tím radiatorem (tipuju, že všechen teplý vzduch se fouká přes něj dolů? ) Takže by asi bylo dobré nechat nějak cenťák mezi deskou a radiatorem?
Momentálně tam je GTX 1070 místo RX 580.

Je to můj první výtvor s něčím takovým, chápu že to nevypadá jak z obrázku na googlu, ale já osobně jsem s tím docela spokojený.

Klidně zodpovím nějaké otázky ohledně toho jak je co přichycené atd.

Moc pěkné! Žádná slátanina a "rychlopráce k ničemu". Je vidět, že jsi si dal záležet :-)
Budeš to dávat na zeď nebo to necháš na stole? S tím zakrytím to není vůbec špatný nápad. Jestli je to tvůj první výtvor, tak klobouk dolů.
Jak máš vyřešené tlačítko reset a power?
Nejsem příznivcem různých barviček a osvětlení, ale tady mně přijde, že by to tak mohlo být a bylo by to hezké.
Ale ani takto to nevypadá vůbec špatně. Až se budeš nudit, udělej nějakou verzi 2.0 a zase nafoť pro inspiraci :-)

Co se týče chlazení, tak záleží, jaký máš plán s umístěním a jestli bude bedna celá zakrytá. Nejlepší je, když jde teplý vzduch směrem nahoru a do volného prostoru.

Pokud uz takhle, tak bych hlavne dal grafiku "na placato"a propojil s deskou flex riserem - ne aby z toho trcela kolmo ven. Tim to cele posunes dolu, zdroj das dole vlevo, hotovo. Osobne se mi nelibi to drevo, umim si predstavit nejakou povrchovou upravu - matna tmave seda barva treba...

Když jsem to plánoval tak tady ta myšlenka byla, ale nechtěl jsem do toho moc investovat. (Nějaké ty risery jsou docela drahé) tohle mě v podstatě nestálo nic. Každopádně grafika je jak když zaryta do toho dřeva přes takový kovový bazmek a drží docela pevně a přitom jde vyndat.