Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový update na window, mohu vymazat starý?

Dobrý den,
Kdysi jsem aktualizoval windows 10 a mám 0bajtů na disku zkoušel jsem mazat co jsem mohl ale víc už nejde, tak se chci zeptat zda mohu smazat starý windows
Mám windows10upgrade a windows, či co mohu smazat? nemohu ted updatovat ani hry protože se updatují přez C a pak se hodí na D i když jsem vyjmul a zkopíroval, takže prakticky ted nemohu instalovat nic do počítače.
Děkuji

Daj sem screen zo Správy diskov.

Myslíš zmazanie zložky Windows_old a spol. v roote (koreni) C:\?

Mal si na druhom disku pôvodný "prastarý" Windows? Zrušil si iba zavádzač?

Položil som more otázok pre sľušného občana?
----------------------------------
Windows sa nemaže, ani sekerkou či krompáčom neodinštalováva.

Existuje niečo také, ako pojem aktívny, primárny oddiel, na ktorom je situovaný zavádzač pre x64 bit., a potom je tu samotný primárny oddiel ozn. písm. C:\ na ktorom je nainštalovaný v koreni oddielu (disku) OS Windows.

Prvý (nultý) sektor obsahuje dôležité údaje o Bios, HW, oddieloch a OS.

Tento sektor so zavádzačom môže byť na ktoromkoľvek z pevných diskov. Z neho sa načítajú ostatné dáta, aby vôbec nabehol nainštalovaný Windows z primárneho oddielu ktoréhokoľvek pevného disku v mašine.

Ten 110GB disk je celkem málo na operační systém plus nějaké aplikace nebo hry.
Různé aplikace přistupují při instalaci i na disk C:\ a pokud není místo, tak to správně fungovat nebude.
Takže buď odinstaluj něco, co zabírá hodně místa nebo dokup druhý SSD, alespoň 240 GB. Nemaž zatím nic.