Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možná ztráta funkcí přechodem na Custom ROM?

Kupuju si nový telefon, konkrétně Xiaomi Redmi Note 8 Pro a jelikož už jsem v minulosti měl Xiaomi, vím, že mi MIUI moc nevyhovuje. Telefon je kupován z bazaru, takže není záruka. Moje otázka je ta, jestli je možné, že přijdu o nějaké funkce telefonu stáhnutím Custom ROM, nebo to bude úplně stejné? Například funkce tetra-cell (sdružování 4 pixelů do jednoho u fotek). Díky

Předpokládám, že máš vše nastudováno co se týče flashování.
Výhoda custom rom je, že si můžeš dát google cameru a ta nemá mezi apkami na focení konkurenci.

Osobně doporučuji crDroid.

Zběžně jsem se koukal na romky a žádný jsem nenašel, tak nevím co tam chceš dát.