Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHybov e hlašeni eror

vyskakuje mě chybové okénko hlášeni křižek v červenem kolečku.....Local Bridge.exe-Chybova bitová kopie C:/Users/Petr/Roaming/Seznam.cz/bin..... nepomohlo mě ani obnoveni systému okénka pořad vyskakuji,děkuji

Tak to nepomohlo,,,,,,ani odinstalovat a smazat,vždycky to vyskočí znova.Všiml jsem si ,že to vyskočí,pokud se v pravém dolním rohu zobrazí Nové oznámení.Pokud je tam Žádná Nová oznámení okýnka nevyskakují.Jak tento panel co naskakuje z pravé boční lišty vypnu,´?Ten panel má podokna rozbalit sbalit