Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herne PC - 700 - 900 e

zdravim, potrebujem pre znameho poskladat herne PC, rozpocet cca 700 az 900 eur. Poziadavky: hranie hier, bez monitora, bez win, svietiaca priehladna skrinka.
Budem rad za kazdy navrh, vdaka.

pouzil som inu bednu, iny zdroj a ine RAm a SSD. bol som na cca 850 e. Ale nehadam sa, len mi to pride ako mierna chujovina, roky som sa o grafiky nezaujimal a vsade, vyslovene vsade odporucaju prave tu novu 2060. Veril som M-polovy a nevenoval som tomu hodinu googlenia, moja chyba.

Ty budeš asi dobrý kousek, nejprve sám sesmolíš kravinu s mizerným zdrojem a slabší g.kartou, pomalým procesorem..........
Potom si upravíš/ošidíš návrh o 100€ a ve finále se rozčiluješ zda g.karta neměla být o drtek výkonnější = obě g. karty jsou střed třída a rozdíl pokud nehoníš každý fps nepoznáš.