Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak používat drátovou myš u notebooku, aniž by zavazel kabel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte o možnosti, jak co nejšikovněji “zkrátit” kabel u drátové myši tak, aby šla používat u notebooku a kabel nabyl roztahaný po stole ? Nejlépe, pokud na to existuje nějaké příslušenství, na které se třeba kabel namotá ? Vím že by bylo nejlepší použít nějakou bezdrátovku, ale jsem zvyklý na svoji myš z desktopu, která mi maximálně vyhovuje...Předem díky :)

Naviň kábel od myši na tenkú tyčku (tušku, jemný maliarsky štetec z dreva) tesne závitmi vedľa seba, nahrej namotaný plast kábla od myši teplovzdušnou pištoľou s výkonom 2kW. Nechaj vychladnúť. Len nahrievanie neprežeň, aby sa plast neroztiekol, neprepálil. Teplota musí iba zmeniť molekulárnu štruktúru plastu, aby držal po vychladení tvar "závitu".

Soudruzi z NDR by měli tuze velikou radost, že sa jim to vopravdu povedlo.

Kábel zostane "zavrkočený" do závitu, nezaberie miesto, dá sa myš naťahovať, ako mali kedysi šnúrové telefóny so slúchadlom (po Sľovensky odpočúvadľom).

Nejlépe, pokud na to existuje nějaké příslušenství, na které se třeba kabel namotá ?

Proč na to jit hned tak sofistikovaně ?
Nestačí ti to zadarmo u USB portu 4x smotnout a stáhnout drátkem?
(nebo páskem se suchým zipem, které jsou k některým myším k tomuto účelu přibaleny)

Jestli né, tak viz odpovědi výše.
(Jestli máš ten notebook na stálo, tak nemusi byt špatný ten držák od uživatele HOST)

Při studiu pramenů jsme na naší katedře Duševní hygieny objevili i studii Alexandra Bronschteina a řekněme rovnou, že posunula náš výzkum o notný kus dopředu.
Máme před sebou původní schéma Leffingwellova psacího stolu, ovšem už s modifikaci dle Bronschteina. Na první pohled je zřejmé, že máme co dělat s pozoruhodně objevnou prací.
Bronschtein redukoval redundantní počet učebnic ze tří hromádek na dvě, A1 a A5. A proč prosím pěkně? No? No protože si uvolnil bé jedničku.
Ale to není všechno, přátelé. Bronschteinův přínos spočívá především v tom, že přesunul poznámkový blok z dominantního sektoru A2 do ergonomicky mnohem výhodnější polohy v sektoru B5.
Sektory B1, B2, B3 a B4 zůstaly prázdné, zde Bronschteinovy pokusy přerušila válka.

Uvolni si tedy sektor B1. Pak nebude vadit ::)