Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak používat drátovou myš u notebooku, aniž by zavazel kabel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte o možnosti, jak co nejšikovněji “zkrátit” kabel u drátové myši tak, aby šla používat u notebooku a kabel nabyl roztahaný po stole ? Nejlépe, pokud na to existuje nějaké příslušenství, na které se třeba kabel namotá ? Vím že by bylo nejlepší použít nějakou bezdrátovku, ale jsem zvyklý na svoji myš z desktopu, která mi maximálně vyhovuje...Předem díky :)

Při studiu pramenů jsme na naší katedře Duševní hygieny objevili i studii Alexandra Bronschteina a řekněme rovnou, že posunula náš výzkum o notný kus dopředu.
Máme před sebou původní schéma Leffingwellova psacího stolu, ovšem už s modifikaci dle Bronschteina. Na první pohled je zřejmé, že máme co dělat s pozoruhodně objevnou prací.
Bronschtein redukoval redundantní počet učebnic ze tří hromádek na dvě, A1 a A5. A proč prosím pěkně? No? No protože si uvolnil bé jedničku.
Ale to není všechno, přátelé. Bronschteinův přínos spočívá především v tom, že přesunul poznámkový blok z dominantního sektoru A2 do ergonomicky mnohem výhodnější polohy v sektoru B5.
Sektory B1, B2, B3 a B4 zůstaly prázdné, zde Bronschteinovy pokusy přerušila válka.

Uvolni si tedy sektor B1. Pak nebude vadit ::)