Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4k PC do TV

Ahojte,

Ako najlepšie prepojím PC z TV Philips 58PUS7304/12. Ideálne bez HDMI. Chcem 4k HDR filmy z PC pozerať na tv. Ak by sa ti teoreticky dalo cez wifi nepríde ku strate kvality? Mám optiku. Streamovacie služby telka má, čiže to potrebujem len na filmy. Dalo by sa to riešiť tv boxom od Xiaomi, že film dám na usb a tam zapojim? Dôraz kladiem na zachovanie kvality, teda rozlíšenia, fps atď.

Ďakujem

Ďakujem páni. Takže dala by sa ti ešte prepojiť sietovým káblom? Aký by bol rozdiel medzi prepojením cez HDMI, výhody, nevýhody. Ak vás rozumiem správne USB môžem zapojiť priamo do telky bez Android boxu? To vyzerá ako najľahšie riešenie. Zvládne to ale telka spracovať bez straty kvality ? Asi bude treba kvalitné USB 3.0.

Ak vás rozumiem správne USB môžem zapojiť priamo do telky bez Android boxu?

Ano.
Stačit to bude, přes USB spuštím filmy UHD běžně, jak pomocí USB klíče, tak extreniho HDD.
Ztrátu kvality jsem nezaznamenal, UHD jak HDR fungovalo a bylo správně detektované i pri použití USB.
PS: Ano, nejlépe zvolit nejrychlejší USB port kterým TV disponuje.

Super, ďakujem. Mám ešte otázku na chromecast. Sparoval som si TV s mobilom a v telefóne dal prehrať video. Na mobile mi ukazovalo full hd resp. rozlisenie telefónu. Obraz na tv, sa však zdal nejaký dobrý. Bolo to len rozlíšenie telefónu, alebo si to TV sama prehodila na 4k( video bolo 4k) Ak video zapnem priamo v TV bez chromecastu v nastavení YouTube vidím rozlíšenie. A dáta idú do môjho telefónu a následne cez wifi do TV, alebo priamo do tv a telefón je taký "diaľkový"?

Ďakujem