Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafikou?

Chlapy čau,
chci se zeptat je tohle problém grafiky,odchází?
Všiml jsem si že tak už týden grafika při startu PC rojzede větraky tak na 2-3 sekundy a pak v pohodě.Nikdy předtím mi tohle nedělalo.
Dělá to i když jsem instaloval ovladače jakmile systém poznal že naisntalovanej ovladač tak se větraky ozvali zase tak na 2 sekundy a pak v pohodě.
A ješte mi systém hází grafický chyby.
Zde:
https://imgur.com/a/CsuWzyG
Je tohle grafikou?
RTX 2070 Super FE.
Ovladače jsem zkoušel ze stránek NVIDIA.

nekonečné laborování a je to k ničemu, přitom pokusný linux startuje ok.
zachraň pryč data, a nová čistá instalace, ovladače ve správném pořadí.

příště instalovat míň "testovacích" programů a updatů biosů a víc si hledět práce s normálními aplikacemi.
(já bych ještě navrhoval vyměnit administrátora, to zabere vždy)

Ja jsem admin učtu

no právě.
a zbytek toho co jsem psal jsi četl?

máš nějaký hw problém, ale do tvých posledních dvou dotazů se ti nepovedlo dostat výpis hw.
grafika je nová? zdroj je nový?
o postupu instalace windows a ovladačů ani čárku, zato budeš dokola instalovat různé linuxy, jestli něco bliká.

ty sis kupoval licenci pro sestavení 1909, anebo pro windows10? tvůj poslední dotaz beru jako špatný vtip někoho, kdo je "administratorem". na úrovni "jak na počítač" nemá cenu ztrácet čas.