Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu

Zdravim, potřeboval bych poradit. Postavil jsem si novy pc a když jsem do síťovky píchnul kabel, kterej byl v předchozim pc, tak už mi nejde NET. Ovladače jsou nainstalovány správně tak netušim proč to nejde. Pls poraďte. Díky moc

Chod do ovladacie panely - siete, pravy klik na sietovku - vlastnosti, protokol TCP/IP - nastavenia, a na novom PC nastav presne to iste co je na starom PC. Potom ked vytiahnes kabel zo stareho a strcis do noveho PC (preistotu restartovat modem aj PC) tak by to potom malo fungovat na novom PC.

Ak chces aby to fungovalo na oboch PC naraz, tak na to je treba napisat podrobnosti (co presne tam mas, znacka, typ, ake TCP/IP nastavenia su na starom PC atd).