Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba fóra - velikost písma

Všiml jsem si, že když někdo v diskuzi z nějakého důvodu použije menší písmo, tak další odpovědi na jeho příspěvek přeberou nižší velikost písma. Je to chyba fóra? Řeší se to? Je to docela nepříjemné při čtení diskuze. Ten jeden příspěvek s menším písmem se dá ještě zvládnout, ale když strom odpovědí pokračuje dál s menším písmem, je to uživatelsky velmi nepřívětivé.

[pismo.png]

Nevšimol. Mne sa totokaj nedeje vo Firefox od americkej, kapitaľistickej, antisociaľistickej, dekadentnej, buržoáznej, zahnívajúcej spoločnosti zn.: Mozilla.

Osobne mám nastavené písmo vo FF na min. veľkosť 17, všetko, aj proporcionálne, aj bezpätkové. Pätkové ms_serif na veľkosť 18. S povolením zaškrtnutej fajky "používať stránkam vlastné písma namiesto vyššie vybraných".
---------------------------------------------
Daj sem nejaký link na fórum Poradna.net v konkrétnom dopyte kde si to, o čom píšeš zmerčil, nechodím sa až tak často.

---------------------------------------
Vraciam sa retroaktívne po chvíli bádania.

Preliezol som dopyty, ale našiel som akurát ponosy od "ledního macíka", kde sa detto brtník na veľkosť prťatého písma sťažuje. Ale ja mám v predmetnom "ponos_vlákne" furt normálnu veľkosť písma na monitore v browseri FF.

Ty sem nechodíš tak často? :-D Tvoje troll odpovědi jsou snad všude, kde to jen jde. Tvoje jméno přesně vystihuje tvoje zkušenosti s počítači a i logiku tvých odpovědí - všechno je to nuda doplněná o behaviorální absurditu a často to je vše zakončeno nějakou pichlavou, sarkastickou až přímo toxickou poznámku na úrovni Pepíka ze 4.A. Nehledě na informační složku odpovědí, vše to vypadá, jako kdyby Pawlowská shodila 90 kilo a váha jí ukázala, že uživatel nebyl rozpoznán. Ty se jdi prosím tě už léčit, že máš potřebu sem furt lézt...

jedna technická - když reaguješ a nelíbí se ti to, v pokračování piditextu jde zatržení offtopic zrušit.
že se nastavení takové poddiskuse dědí je logické. chce to používat s rozumem.

"ot" se chová nevypočitatelně, náhodně požírá konce řádků. a navíc je to hnus, velebnosti.