Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba fóra - velikost písma

Všiml jsem si, že když někdo v diskuzi z nějakého důvodu použije menší písmo, tak další odpovědi na jeho příspěvek přeberou nižší velikost písma. Je to chyba fóra? Řeší se to? Je to docela nepříjemné při čtení diskuze. Ten jeden příspěvek s menším písmem se dá ještě zvládnout, ale když strom odpovědí pokračuje dál s menším písmem, je to uživatelsky velmi nepřívětivé.

[pismo.png]

jedna technická - když reaguješ a nelíbí se ti to, v pokračování piditextu jde zatržení offtopic zrušit.
že se nastavení takové poddiskuse dědí je logické. chce to používat s rozumem.

"ot" se chová nevypočitatelně, náhodně požírá konce řádků. a navíc je to hnus, velebnosti.