Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s napájením u NTB Lenovo

Ahoj, prosím vás o radu s napájením u noťasu. Problém - Při zapnutí nedělá nic, rozsvítí se oranžově kontrolka baterky, ledka na display se taky rozsviti a pak notebook zhasne. Zjistil jsem (viz. příloha) že káblík s koncovkou na adaptér je v pořádku, dráty jsem proměřil ale přímo z tý stříbrný koncovky nejde šťáva dál. Nabíječka proud dává ale z konektoru se nedostane dál. Na pohled vypadá OK, ale něco do toho nalili údajně. Bylo by nějáký řešení kromě koupě nového káblíku k desce? Díky za váš čas

Dráty samotný jsem klasicky propípal. Adaptér jsem proměřil multimetrem taky, a podle polu v něm jsem proměřil po zapojení tu koncovku a z ní nejde nic. Dá se to po připojení dobře změřit i na desce. Podle toho jsem usoudil že to asi někdě v ní kostří. Dělám ale autoelektriku v tomhle nejsem znalej

nějáký řešení kromě koupě nového káblíku k desce?

je to tak, tendle kablik byva levny par stovek 300-900kc.
Problem je, ze v servisu ti k tomu uctuji praci 1000kc a to se pak prodrazi.
Jo a taky pomuze vyzkouset bez baterie. najede ? nebo s jinou nabitou baterii, najede ?
Nebo s jinym zdrojem, najede ?
Samozrejme,muzes koupit novy notebook, podporis ekonomiku...