Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet na cesty

Zdravím, ráda bych poradit nějaký tablet na cesty s připojením na mobilní net přes sim kartu,
střední třídu, občasná práce s fotkami a úpravy, nějaké občasné používání office pro práci,
jinak hry , filmy , zábava, s pamětí min. 64G ,s možností rozšíření o mikro kartu, ne moc pomalý,
ocením nižší váhu.
Děkuji za rady

plně souhlasím a v prodejně jsem byla, ale ve finále jsem se v těch produktech ztratila.
Prodavači většinou doporučovali nové drahé nebo dle svého, jeden něco vychvaloval a druhý
mi řekl, že určitě ne, tak i proto jsem ráda, že mi zde radíte

To je smutné a bohužel pravdivé. Někdy ti prodavači vnucuji některé produkty ze kterých pak mají % zisk, nebo ti k tomu vnuti nějaké záruční výhody samozřejmě s příplatkem. Produkty které potřebují vyprodat, je to až hanebné že zákazník je až na třetím místě, bohužel je to svět ve kterém žijeme.

PS: A ten internet chceš mimochodem provozovat jak? Přes mobilní Sim, nebo máš 4G klíč? Asi Simka viď?