Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet na cesty

Zdravím, ráda bych poradit nějaký tablet na cesty s připojením na mobilní net přes sim kartu,
střední třídu, občasná práce s fotkami a úpravy, nějaké občasné používání office pro práci,
jinak hry , filmy , zábava, s pamětí min. 64G ,s možností rozšíření o mikro kartu, ne moc pomalý,
ocením nižší váhu.
Děkuji za rady

plně souhlasím a v prodejně jsem byla, ale ve finále jsem se v těch produktech ztratila.
Prodavači většinou doporučovali nové drahé nebo dle svého, jeden něco vychvaloval a druhý
mi řekl, že určitě ne, tak i proto jsem ráda, že mi zde radíte

To je smutné a bohužel pravdivé. Někdy ti prodavači vnucuji některé produkty ze kterých pak mají % zisk, nebo ti k tomu vnuti nějaké záruční výhody samozřejmě s příplatkem. Produkty které potřebují vyprodat, je to až hanebné že zákazník je až na třetím místě, bohužel je to svět ve kterém žijeme.

PS: A ten internet chceš mimochodem provozovat jak? Přes mobilní Sim, nebo máš 4G klíč? Asi Simka viď?

Konkrétního? Nejdřív si ujasni, jaké aplilkace na tom budeš používat - hry a office je široký pojem. Jiné hry a kancelářské programy jsou ve Windows, jiné na Androidu...

Taky je tu otázka rozšiřitelnosti a výkonu - v tom je rozdíl mezi tabletem a notebookem (ultrabookem). Takže si předem zjisti, jaké ty hry mají nároky...

Vcelku dobrou zkušenost mám s Microsoft Surface (pohledej nejaky s verzi PRO) https://www.alza.cz/microsoft-surface-go?dq=5358012 (S) 11 990,- používám prevazne na kancelářskou práci, kvalitní konstrukce zvuk i obraz.
Ale výše uvedeny 3v1 může byt zajímavá a i levnější možnost. Záleží jaky SW a OS (S / PRO), velikost obrazovky, výdrž baterie upřednostňuješ.

cenový limit asi max 12 000 Kč, a ano asi Android,

Moc asi a nic určitého.
Windows vs Android je sakra rozdíl, tak jak rozdíl v ceně 500Kč, 1000Kč.
To už rovnou můžeš "asi" zvolit i iPad s IpadOS. Dokud nevíš co přesně chceš, tak odpovědi budou jen mlhavé.

Co chci jsem tam napsala, ale neznám, co který umí a co jsi navrhl se mi docela líbí,
ale nemohu najít rychlost procesoru a také potřebuji mobilní net, což si myslím,
že zde asi nejde nebo jde? Jak? Neznám. Je to pro mne nejdůležitější, pak váha,
aby mi neupadli ramena, cestuji a mívám ještě kufr, batoh..., takže co nejlehčí
a nejskladnější