Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uložení textu online?

Jestlipak existuje služba zdarma, která umožní zapsat a uložit text tak, aby se přes API nebo běžným http get dal získat zase jen ten text, bez obrázků, bez reklam, bez odkazů?

Hledám a nenacházím. Znáte něco?

áno, když použiješ AJAX na stiahnutie, dostaneš len čistý text.

E: inak sa divím že neznáš pastebin, ani gist (čož je hodne podobné, akurát založené nad takým upraveným gitom s revizami)
ďalej čo sa divím je že neznáš insomnia/postman rest klienty, inak bys určite vedel že čo reálne ktorý rest vracia a videl aj všetky hlavičky atď.