Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uložení textu online?

Jestlipak existuje služba zdarma, která umožní zapsat a uložit text tak, aby se přes API nebo běžným http get dal získat zase jen ten text, bez obrázků, bez reklam, bez odkazů?

Hledám a nenacházím. Znáte něco?

Trochu nerozumím otázce:

... umožní zapsat a uložit text ...

... aby se přes API nebo běžným http get dal získat zase jen ten text ...

Budeš tedy ukládat text nebo co vlastně? Kde se tam vezmou ty obrázky, reklamy, ...? To bude nějaká zkopírovaná HTML stránka? Takže potřebuješ odstranit tagy? To umí kdejaký editor, třeba PSPad. Ale ty to potřebuješ online? A aby to zůstalo uložené pro pozdější zpracování?

áno, když použiješ AJAX na stiahnutie, dostaneš len čistý text.

E: inak sa divím že neznáš pastebin, ani gist (čož je hodne podobné, akurát založené nad takým upraveným gitom s revizami)
ďalej čo sa divím je že neznáš insomnia/postman rest klienty, inak bys určite vedel že čo reálne ktorý rest vracia a videl aj všetky hlavičky atď.