Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows prholizec souboru

Dobry den, mam Win10 a drive jsem mohl mit slozku, ve ktere bych mel tabulku s detaily (postranni panel v prohlizeci souboru) a v zadne jine by to nostaveno nebylo. Nedavno jsem reinstalloval Win a ted pokazde, kdyz zmenim kteroukoliv slozku, aby mela tabulku s detaily, tak se mi to nastavi defaultne a mam to ve vsech slozkach. Nevim jestli se treba neco nezmenilo updatem, nebo reinstallaci, vsiml jsem si toho az ted. Je mozne to nejak provest, aby to bylo jen pro jednu specifickou slozku?
Dekuji.

Můžeš počkat na "opravu" od MS, prý na tom už pracujou a prý to někdy v únoru bude, třeba to i bude fungovat ;-(.
Můžeš zkusit obnovit systém a zakázat si instalaci toho updatu co to zmrvil, jak zakázat updaty: https://www.dasm.cz/clanek/blokovani-aktualizaci-a-jak-ve-windows-10.
Nebo udělat čistou instalaci - já ji mám, mám pokud vím poslední verzi a průzkumník není horší, než obvykle.
Anebo samozřejmě si zvyknout na nějaký pořádný správce souborů, je jich hodně, nejsou ani velké ani složité, pokud ti vyhovuje průzkumník, mohl by tě potěšit double commander. Vypadá skoro stejně jako průzkumník, má pár drobností navíc a jde ho snad použít jako náhradu průzkumníka, takže by tvůj problém zcela zmizel - tedy toto bych ti já radil jako nejlepší.