Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 - hlásí konec podpory

Dobrý den, poradíte mi prosím někdo co dělat, když mám na starém počítači Windows 7 a nyní mi to hlásí konec? Musím koupit nové? Nebo stačí nějak přejít na nové? Děkuji za odpověď Markéta

Změna předmětu, původně: Windows 7 (host)

„Každý se dokáže učit z vlastních zkušeností a chyb, ale jen moudrý člověk se dokáže poučit z chyb druhých.“

Nemusím hodiny a dny něco zkoušet, když na Internetu je hromada příspěvku, že se to prakticky nikomu pořádně nepovedlo. Nebo umíš zprovoznit Pohodu na Linuxu? :-p

Ty jsi už normálně nemocný. Lžeš aktivně na 3 fórech a ještě ti není ani blbý ty hádky věčně začínat. Vzhledem k tomu, kolik ti je, najdi si radši přítelkyni a dělej s ní děti, dokud ti dolní "prst" neupadne. Tyhle tvoje žabomyší války tady vážně nikoho nezajímají. Tresty na Živě a na českém League of Legends fóru ti nestačily, tak si jdeš pro ban i tady? Nebo tě tvoje postpubertální choutky prostě nenechávají chladným a musíš se všude cpát a vyžadovat pozornost, jak malé dítě? Klidni hormon už.

A radši se i zdrž odpovědi, číst si ji stejně nebudu, protože ostatní osočuješ, že neumějí argumentovat ale i sousedova čivava má víc argumentů než ty. Sebereflexe hadr.

Viac argumentov ale nepravdivých...

inak kde som kedy psal na žive (okrem komentu k par spravam ešte pred niekoľkými rokmi, ale na foru zive som nikdy nikdy nic nenapisal, a ban taky nedostal) a kedy som tam dostal ban? Ja o tom neviem... na CZ LoL foru som neaktivny ako aj v hre už vyše roka. Myslel som že tu spomenieš forum.root.cz to bych možno s tebou suhlasil,... toto su zas vymyslené keci

E: @jege kuk do druheho vlakna