Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podvoltovat CPU u notebooku

Jde to nejak kdyz v BIOSu nemám žádný voltáže ani nic ohledne OC? CPU je AMD Ryzen 3750H, jsem znalý ohledně OC komponent ale softwarově podvoltovat CPU o tom fakt páru nemám, kdyby to šlo nehádalo by se to s nastavením napájení?

Oficiální Ryzen Master podporuje pouze desktop procesory, no ale komunita vytvořila Ryzen Controller, tam si jde nastavovat nejaky limitu wattu, dotoho mam zaplej ukazatel AMD uProf, trochu to ted studuju ale furt nechapu o co go.