Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na tvorbu popisků

Ahoj,
hledám nějaký free program na tvorbu popisků zařízení. Jedná se o "bedýnku", či panel s vypínači, tlačítky a indikátory a chci na to udělat popis těchto prvků, ale ne každý jednotlivě zvlášť, ale jako celkový podklad na jeden papír, který zalaminuji a osadím na panel.
Takže na plochu o konkrétních rozměrech chci umístit popisky, pokud možno i v rámečcích, na konkrétní místa. Takže potřebuju, aby ty pozice popisků bylo možno v tom programu přesně umístit/zaměřit, aby to sedělo vůči fyzické pozici na zařízení.
Teoreticky se to dá udělat i v malování, ale tam nemám měřítko a je to celkově dost krkolomný, takže hledám něco použitelnějšího, kde můžu zadat rozměry a odměřit pozice jednotlivých prvků.
Znáte někdo něco použitelnýho?

Díky za tipy.

Tak nakonec jsem použil to kreslení ve Wordu v MS Office, kupodivu to s tím jde vcelku uspokojivě. Pro nooba, jako jsem já, je to snažší, než Calisto, kde se mi ani nepodařilo vytvořit obdélník s textem uvnitř, což ve Wordu šlo levou zadní.