Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak upravit rám a celkový styl Windows?

Ahoj,
jde nějak upravit styl Windows (u všech verzí by to mohlo jít asi stejně) - rám (tloušťka), 3 tlačítka vpravo nahoře, výchozí ikony atd.?
V základním nastavení vzhledu Windows tato možnost není. Nechci žádné hotové skiny, které se musí instalovat .exe souborem, chtěl bych si to jednou upravit sám a na další Windows to jen zkopírovávat. Jde to, nebo je to složitější?
Díky.

Na custom vzhled plochy je nejlepsi program rainmeter.
Dal si najit nejaky pekny vzhled mysi a oken na deviantart. Bohuzel nic na rucni upravu vzhledu oken a list neznam ale vyber je slusny tak snad by slo najit neco pekneho nebo si s tim zkusit pohrat ve photoshopu az to stahnes...