Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se nezapne po zmene CPU

Zdravim, vymenil jsem procesor Ryzen 5 1600 za Ryzen 5 3600. Po vymene se mi PC po zmacknuti zapinaciho tlacitka rozsviti, vetraky se rozjedou, ale monitor je stale cerny. Po chvili se PC zrestartuje a furt dokola. Desku mam ASrock B350 Pro4. Cetl jsem, ze je nutna aktualizace BIOSu na novejsi verzi, ale ze nekterym to slo i bez toho. Pristup ke starému procesoru nemam, da se BIOS flashnout i bez procesoru? Diky za rady.

Ani jeden servis ze snad 7 dotazanych v okoli mi bohuzel neni schopen pomoct. Je nutny k flash biosu ryzen? Nebo kterykoliv amd procesor se socketem AM4? Premyslim, ze koupim AMD-A6-9400 nejlevnejsi cpu na socket am4 a udelam si to doma.