Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s jackmi neviem si poradiť

Dobrý večer chcem sa spýtať mam taký problém mam sluchátka Razer RZ04-02210100-R3M1 no a keď ich chcem zapojiť do zadu do bedne a dám správne jacky tak mi nenaskočí žiadna inštalácia napr. mikrofón sluchátka proste nič a nejde mi to máš mi to tak trocha šušti a keď zapojím sluchátka na bednu hore tak mi zvuk ide ale zase mikrofón nie a neviem čo robiť neviete náhodou čo by mohlo byť tými jackmi ? za každú radu budem rad vopred vďaka.

Aj ked som odinštaloval 2.82 a nainštaloval 2.81 tak mi proste nič neurobilo a proste ako som sa mohol dostať cez nastavenia do realtek.. tak už mi to nejde stále to je rovnaké ako predtým iba to že nemôžem sa do realtek dostať