Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prechod s Xbox one s na Xbox one x

Zdravim chystam sa vymeniť xbox one s za xbox one x a potreboval by som vedieť či budem môcť využivať učet ktory mam aktualne na xbox one s mam tam kupene niake hry predplatne ea access a tiež xbox live a nerad by som o ten učet prišiel potreboval by som vedieť či ho môžem vymazať s xbox one s a predať konzolu a nasledne sa prihlasiť na tento učet na novej konzole xbox one x alebo sa my cely učet automaticky zruši ked ho vymažem s konzoli a ešte jedna otazka biele ovladače s xbox one s pôjdu aj na xbox one x vopred dakujem za rady nerad by som pred predajom niečo pobabral dakujem

Ano, účet ti zůstane, jen se po spusteni Xbox X přihlásíš, zaregistrujes svim '@hotmail' účtem.
(To platí i pro ty předplatné. Zakoupené hry můžeš znovu stáhnou.
Ty hry jsou digitální kopie nejsou vázané na HW. To co máš teď na Xbox One, budeš mít i na Xbox X a to i ulozené pozice her. )

Ano, ovladač z Xbox Oné je kompatibilní s Xbox X.

Jak odstranit?

takže ten učet môžem s xbox one s odstraniť a bude sa dať aj tak použiť na novej konzole ?

Ano.
Jestli myslíš že třeba ten Xbox One chceš prodat, smažeš na tom xboxu svůj účet, dáš ho do továrního nastavení, tak ano to můžeš.
Nesmíš ho smazat jako tak, že si zrušíš účet u Microsoftu :-)
(Pak stačí až spustíš ten Xbox X a bude chtít aby jsi zadal svůj účet tak se po zadání vše zaktualizuje s tvim účtem, hry, přátelé, předplatné nebo i vlastní nastavení etc)
Jestli máš hry uložené na externím HDD tak můžeš použít i ten, nemusíš všechno znova nahrávat.
(jen některé hry které jsou speciálně optimizované / enhanced pro Xbox X můžeš dostat nějaký ten 40Gb upload)

PS: Jen připomínka, to platí i pro PC, kde se můžeš přihlásit svim uctem (jen Windows 10) a některé hry z předplatného Xbox hrát zdarma i na PC.