Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sekání mobilu

Dobrý den,mám mobil Xiaomi Redmi Note 5A Prime Gold.Je do července v záruce. Mobil se seká a přeskakuje.Věděl by někdo,zda to reklamace spraví a mobil bude jakž takž v pořádku? Mám možnost ho prodat a koupit tu samou značka,ale vyšší třídu.Děkuji za všechny odpovědi a přeji hezký den.
Fotka smazána. (karel)

Úplně nevím, co znamená "seká a přeskakuje", každopádně zkuste "obnovit tovární nastavení". Přijdete tím o všechna data, ale mobil se vrátí do výchozího stavu, v jakém byl při vybalení z krabice. A stejně to bude první věc, kterou v obchodě udělají, pokud jim ho tam přinesete na reklamaci.