Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Disk - Predĺženie životnosti

Mám otázku, kúpil som si 128 GB SSD Disk a totálna kapacita je 118 GB. Koľko GB je ideálne nechať aby disk dosiahol čo najdlhšiu trvanlivosť. Môj systém má 96 GB čo je dostatočné ale vraj disk, má mať aspoň 10 % miesta. Ešte nekopírujem.

Jáj, mamenko Sedembolestná, aký systém od vývojárov z CCCP používaš s obsadením miesta 96GiB na primárnom oddiele SSD? Prezraď názov OS, ale aj vymenuj všetok obslužný SW v ňom nainštalovaný, horím zvedavosťou, lebo nielenže nezaspím, ale ničo neželané sa môže stať v časopriestore Vesmíru ak nevyjdeš s pravdou von.

Takže, pozerám cez WinDirStat tak zložky na disku c sú: windows- 9,9 GB, program Files - 5 GB, program Files (x86) - 1,8 GB, programData 25,1 GB, Users - 10,1GB, <Files> - 6,2 GB, AMD - 3,8 GB, Games - 200 MB, Windows10Uprade - 205 MB, totalcmd - 10 MB, ostatné zložky zo symbolom dolára, menej než 3 MB. Toto je rozloženie môjho disku. Po spočítaní, nevieme čo zaberá 34 GB miesta.