Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tov.nastavení Lenovo Tab3

Prosím vás o radu, máme tablet Lenovo Tab 3 16gb (jaký tam je Android nevím,dcerak ho má cca 3-4roky asi)ale bohužel si nemůže vzpomenout na gesto odemknutí displeje
Různé rady kombinací tlačítek nezabírají
gesto jsem už provedl 35x a stale nic, jak někde píší, že po 20 pokusu se dostanu přes googleplay účet,
na googleplay účtu mám tablet zaregistrovaný, tamjméno + heslo všechno znám
ale jak s edostat do tabletu, nevím
děkuji za pomoc

Zrovna jsem dokončil tovární nastavení Lenovo Tab 10, stejný problém. Musíš držet tlačítko zvýšení hlasitosti + power až do okamžiku kdy se zobrazí menu v angličtině. V něm se pak pohybuješ tlačítky zvýšení/snížení hlasitosti, volbu potvrdíš tlačítkem power.

Tak do stavu továrního nastavení se podařilo, psal jsem již dříve
Ale zvláštní, že nešlo zadat jakýkoliv jiný účet Google co máme doma ani vytvořit úplně nový, ale pouze ten co tam byl na tabletu již dříve před uvedením do tovarnho nastavení.Že by, tam zůstaly nějaké ještě dřívější soubory? To je snad blbost,ne?