Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 6 mistny pin, zapomenuty

Dobrý den, instaloval jsem si aplikaci na placeni z platebnich karet mobilem, chtelo to po mě pin (6čísel) které jsem si nenapsal, a nyní po zavření a nasledném otevreni nemohu si vzpomenout na pin. Přišlo mi to SMS, je možné s enějak dostat do SMS zpráv?´¨
Účet na Google play mám, ale nevím jestli mi to nějak pomůže se dostat do tel.
Piny jsem ukoušel mockrát, nejdříve jsem se mohl zkoušet po 1 minutě pak 10 minute a nyní mi to dáva 30minut, jenže na ten pin si nemohu uz vzpomenout.
Je nějaké řešení třeba přes servis prodejnu nebo něco takového?
Probkém je to že mobil potřebuji k placení a všemu možnému, jenže moje velká chyba, děkuji za radu

Jde o tlf Huawei P20 Lite

Je to nejaké popletené!
Inštaloval aplikáciu, ktorá požadovala, aby bola zabezpečená 6-miestnym PINom. Takže by sa do telefónu mal dostať a nájsť tú SMS.
Alebo zase kumštoval a zmenil PIN pre odomknutie samotného telefónu - tu pomôže len hard reset (ale príde o všetko!) a potom by si nastavil PIN pre vstup do telefónu a ZAPÍSAL si ten PIN (keď má takú deravú hlavu :-D).
Ak však zabudol PIN k SIM karte - každá karta SIM) sa dá odomknúť ak PUK kódom (ak ho nevie, operátor mu to na pobočke zistí).
Ale z jeho popisu - fakt nie je jasné kde, čo a ako zabezpečil. Aplikáciu? Telefón? SIM kartu?

I pres popleteneho tazatele je problem jasny:

Aktivoval si GPay (Google Pay), pred aktivaci a samotnym pridanim platebnich katet pozaduje telefon zapnuti zabezpeceni. To je vzdy v prvni urovni PIN (4-6 mistny) a nasledne muze byt gesto, otisk prstu, sken obliceje (ten na Androidu vicemene neni).
Pak lze pridat platebni karty, behem pridavani platebni karty musi dojit k overeni, jednou z cest je zaslani SMS z jednorazovym, vetsinou 6-mistnym kodem (OTP). No a to je to co si tazatel plete...

Jelikoz nevenoval pozornost nastavni PIN pro zabezpeceni telefonu, nemuze se ted do telefonu dostat a nic jineho nez hard reset mu nezbyva. Jelikoz nemel zadne zalohy tak prijde o veskera data. Pokud si nepamatuje ani heslo k Google uctu tak mu ani hardreset nepomuze.

Pokud si nepamatuje ani heslo k Google uctu tak mu ani hardreset nepomuze.

hesl k Google účtu znám, tam jsem se koukal hned, jenže nemám nastavené zálohování, moje chyba

dnes se mi ozvali z Huawei servis střediska a potvrdili, že nic jiného než Hard res neexistuje, takže ztráta dat