Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout HDD

Dobrý den, prosím Vás mám dotaz. Nedávno jsem si pořídil SSD Kingston a přeinstaloval jsem si windows, ale nechal jsem si tam i svůj starý HDD WD 500GB, který ale vůbec nevyužívám a je starší a strašně hučí. Chtěl jsem ho teda vypojit, ale když ho vypojím, tak mi při startu vyskočí "Reebot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key" .... Můj hlavní disk je ten SSD Kingston, který prímárně využívám a na ten HDD nedávám vůbec nic, v boot menu přes uefi jsem se díval a všude tam mám nastaveno jen ten SSD kingston, nevíte jak ho mám vypnout? děkuji

Hezký den,
zkuste to vyřešit tak, jak to tady popsal "host" (odkaz na http://www.servispckupka.cz/jak-opravit-bootloader-mbr-gpt-windows.php). Mělo by to pomoci. Pokud nejste jist příkazovým řádkem, raději si pozvěte někoho, kdo by vám pomohl. Příště před instalací systému (Windows 10) je nejistější fyzicky odebrat všechny disky, kromě systémového a po dokončení instalace je opět připojit.