Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prijde vam to jako realna fotka mobilu?

zdravim,nasel jsem na sbazaru mobil iphone 7, bohuzel mam nejistotu podvodu kvuli cene, cena je 2200č za funkční iphone 7 32gb bez zaruky ale funkcni, a odhlaseny na icloud a podobne,jenze se mi nezda ze by ty fotky byly realne vyfocene od prodejce mobilu, prodejci jsem schvalne napsal ze mam zajem o osobni predani, on odepsal ze ted nema moc casu,a napsal ze mi ho posle na dobirku, krom toho ma u inzeratu napsano ze na dobirku neposila,takze mi tedy poslal mobil na dobirku, ukazu vam tu par fotek z inzeratu a vas nazor na to, krom toho ma na sbazaru zalozeny ucet 3tydny, dalsi vec je ze kdyz se podivate na fotku kde je mobil rozsviceny, tak je tam videt datum a je tam " brezen" ... proc tam je brezen kdyz je leden? Ze by fotky od nekud z google? Prijde mi to divne.

https://imgur.com/a/xABo1dF

mozna se ptate co se mi na tom nezda? Na jedne fotce je napriklad napsano CZC.CZ v rohu, a neprijde mi ze by to bylo jako takle focene i stim, posudte sami.

diky.

Tak aj toto je veľmi podozrivé!
Nielen to, že sa používal nonstop, ale aj to, že nie je JEHO! Predá ho tebe a o chvíľu sa bude jeho zamestnávateľ toho telefónu dožadovať späť (lebo je to majetok zamestnávateľa).
Rada - okamžite hodiť spiatočku a na toho "výhodného predajcu" zabudnúť!