Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prijde vam to jako realna fotka mobilu?

zdravim,nasel jsem na sbazaru mobil iphone 7, bohuzel mam nejistotu podvodu kvuli cene, cena je 2200č za funkční iphone 7 32gb bez zaruky ale funkcni, a odhlaseny na icloud a podobne,jenze se mi nezda ze by ty fotky byly realne vyfocene od prodejce mobilu, prodejci jsem schvalne napsal ze mam zajem o osobni predani, on odepsal ze ted nema moc casu,a napsal ze mi ho posle na dobirku, krom toho ma u inzeratu napsano ze na dobirku neposila,takze mi tedy poslal mobil na dobirku, ukazu vam tu par fotek z inzeratu a vas nazor na to, krom toho ma na sbazaru zalozeny ucet 3tydny, dalsi vec je ze kdyz se podivate na fotku kde je mobil rozsviceny, tak je tam videt datum a je tam " brezen" ... proc tam je brezen kdyz je leden? Ze by fotky od nekud z google? Prijde mi to divne.

https://imgur.com/a/xABo1dF

mozna se ptate co se mi na tom nezda? Na jedne fotce je napriklad napsano CZC.CZ v rohu, a neprijde mi ze by to bylo jako takle focene i stim, posudte sami.

diky.

Tak proč píše funkční,ale bez záruky a fotku dá jen jednu,na které není nic vidět.Osobně to předat nechce,asi má důvod.Když ho někdo koupí na dobírku a nepůjde,tak pán jen odepíše,že jemu šel a za dopravu neručí.A že s tím bez záruky kupující souhlasil.Prostě na to zapomeň nebo si pak nadávej sám sobě.
A jestli byl telefon služební,měl ho vrátit firmě a dostat jiný,pak ho ale má prodávat ta firma a ne on.A firma by měla prodávat s fakturou.Zkus mu napsat,že požaduješ i fakturu,co si zase vymyslí.

Tak aj toto je veľmi podozrivé!
Nielen to, že sa používal nonstop, ale aj to, že nie je JEHO! Predá ho tebe a o chvíľu sa bude jeho zamestnávateľ toho telefónu dožadovať späť (lebo je to majetok zamestnávateľa).
Rada - okamžite hodiť spiatočku a na toho "výhodného predajcu" zabudnúť!

Znacim vyriesene, pretoze tu je vidiet ako si chamtivy, takze nie je co riesit.
Fotku som nevidel a ani nemusim, stacia mi fakty.
Niekto predava telefon silne pod trznu cenu...co je samo o sebe podozrive.
Niekto nechce osobne telefon predat a ziada dobierku, cim podozrenie z ceny dava do roviny istoty...je to scam.
To, ze stale nad tym premyslas a chces ist do toho je uz len tvoja chamtivost a snaha usetrit za kazdu cenu, pretoze tvoje rozumne ja ti same hovori, aby si do toho nesiel.