Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc na racing simulator do 15 tisic

Ahoj, jelikoz me uz nebavi hrat na Xboxu zavodni hry/simulatory, tak jsem se rozhodl, ze chci PC.
Moje pozadavky
- komplet Pc bedna
- cena do 15 tisic
- hry budou Assetto Corsa, iracing, Project Cars 2

Monitor QHD 144GHz jiz mam. Bez dalsi periferie. Jelikoz se v PC vubec nevyznam, tak vas zadam o radu, co koupit?

Diky

Co tohle?
Základní deska GIGABYTE B450M S2H
Procesor AMD RYZEN 5 3600
SSD disk Kingston A400 480GB 7mm
Počítačový zdroj FSP Fortron FSP500-60GHN black
Grafická karta MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6G OC
Operační paměť Patriot Viper Steel Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16

Diky

Chtěl jsem Ti sem navrhnout sestavu ale děsně nestíhám.
zhruba dobrý :-)
desku bych zvážil ASUS TUF B450M-PLUS GAMING kterou doporučuje kdekdo ale +- jedno (dobře není, myslím si, že asus dělá lepší desky :-))

SSD tenhle ne, to je max pro duchodce :D. Pokud už SATA tak viz diskuze https://pc.poradna.net/articles/2965607-zprava-o-upgradu-z-windows-7-na-windows-10-u-duchodcu - Crucial MX500 nebo WD Blue nebo Patriot Burst
deska má slot m2 nvme tak třeba časem nebo ideálně rovnou :-)

Zdroj bych bral mírně dražší SEASONIC zdroj 520W S12II-520W (SS-520GB F3),­ 80+ Bronze je teda o 5piv (Brněnských) dražší ale má záruku 5let.

Kolik to celkově vyšlo s tou 1660 ?