Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - nelze se mi přihlásit

Dobrý den, dnes jsem normálně zapnul PC mám HP pavilon s Windows 10 a nelze se mi přihlásit a vůbec se nemohu dostat do pc bez přihlášení a nevím co mám dělat. Mám tuseni že mi ho někdo ukradl, jelikož tam mám email na přihlášení který mi byl přes steam ukradne a změněno heslo. Windows jsem měl nainstalovaný v PC když jsem koupil takže CD s win nemám ani klíč nemohu na krabici nikde najít. Lze to nějak udělat přes BIOS nebo nějak? Prosím o pomoc ať nemusím kupovat nové win když jsem si je poctivě už koupil. Zkusel jsem i podporu na Microsoftu ale nemám ani ten email takže heslo mi nedají. Děkuji za pomoc

Změna předmětu, původně: Windows 10 (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Ak ti "ukradli" na Steame účet (e-mail i heslo) - tak to platí len pre Steam (a servery Valve). Účet Windows je uložený úplne niekde inde - v Redmonte.
Asi zle adávať svoj e-mail, alebo prihlasovacie heslo (stačí Caps Lock a hneď je to iné).
Pokiaľ si mal na PC predinštalované W10 - nepotrebuješ ani inštalačné DVD (aj tak sa NEDODÁVA a na CD sa inštalačka ani nezmestí :-/), ani žiadne SN - W10 už bol aktivovaný a po čistej inštalácii sa znova sám zaktivuje.

šak ti to vyoslil, čistá inštalácia z bútovacieho ISO W10 vec napraví, servery MS ID tvojho HW majú podchytené, nemusíš nič zadávať, iba preskočíš "modré okno" kde sa má zadať licencia (key) priamo na grafické prostredie W10. Potom sa prepoj na net, desina si na pozadí cestou telemetrie, appraiser, ceip ID HW verifikuje na diaľku cez net v svojej kuchyni, bez tvojho vedomia.

https://www.lifewire.com/free-windows-password-recovery-tools-2626179

- buď povolit lokálního admoše, w10 pak budou umět minimálně nouzový režim
- nebo záměna pomocné utility z instalačního média a odheslování lokálního účtu

je skvělý nápad mít stejný účet do windows, na steam, používat tento mail pro hesla a ještě tam mít přihlášení na socky.
anketka: o jaké všechny účty chceš najednou přijít?
a) jen o ty 2 cos psal
b) úplně všechny registrace, kde máš vyplněný tento mail pro obnovu hesla