Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouvání mezi složkami ve win10

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda-li někdo neví jakým způsobem nastavit, aby bylo možné posouvat pořadí složek.

Uvedu příklad :

Mám složky se jmény :

Pavel

Adam

Zita

a chci posunou pořadí mezi složkami podle vlastního klíče, nikoliv aby byla řazeny podle abecedy. Netuší někdo jakým způsobem se to dá nastavit ve win 10 ?

Našel jsem jen z XP nawin7 --> http://pc.poradna.net/q/view/510085-presun-slozek-souboru-mezi-ostatni-slozky-soubory-ve-win7-jak

Děkuji za jakoukoliv radu.

Nejak ti nerozumiem, ale vytvor si na ploche zložku "Documents.library-ms"

Zahrň do v roletke kontextového menu svoje doklady do knižnice Doklady.

Napríklad klineš na E:\Moje doklady\*.* a zahrnieš zložku do knižnice Doklady pre Explorer.exe

Ak máš ložisko hdd, zapni/zostav/ si Indexáciu vo Windows k tejto zložke, aby sa ti načítala databáza bleskem-fofrem, sťa by delo.
------------------------------------------------
Alebo pracuj s TotalCommander.

--------------------------------------------------
Predám zabehnutý, otestovaný, plne funkčný OS W7 Ultimate x64 bit. s platnou licenciou len za 100€. Pri rýchlom jednaní možná za 150€.

si udělej zástupce.
původní adresáře mají dejme tomu určený název, zástupce můžeš mít jaké chceš.

taky můžeš použít normálního správce souborů, normální lidi to dělají.
a když v něm použiješ více záložek, máš otevřené všechny používané adresáře (složky).