Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení skyrtých titulků u o2 tv (neslyšící)

Dobrý den, dokázal by mi někdo poradit jak se nastavují skryté titulky u o2 tv. Už jsem zjistil že musím kvalitu videa v nastavení dát z HD na SD a na kanále podporujícím skryté titulky stisknout AUDIO na dálkovém ovládání a pak by se měla nabídnout možnost skrytých titulků ovšem mě se tato možnost nezobrazuje dokázal by někdo poradit ?

Jak zapnout audiopopis

Audiopopis můžete zapnout u kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT :D/Art, Nova, Prima a Barrandov. Postupujte následovně:

Přepněte set-top box do SD režimu, a to prostřednictvím této cesty: Menu – Nastavení – Audio/Video – Kvalita videa (Kvalita streamu) – SD
Zvolte příslušný program, na kterém právě běží pořad opatřený audiopopisem.
Pomocí žlutého tlačítka dálkového ovladače vyberte zvukovou stopu “ads”.

O2 v SD kvalite podporuje teletext (pokud je tedy jeste vubec vysilany). Cili tam by se to melo nastavit pres 888 na teletextu. Snad. Nemam tuseni, jestli to jeste vubec funguje, ony snad nektere stanice s prechodem na dvb-t2 teletext vypinaji. To by mozna vic vedel Kráťa, ja se v tom az tolik neorientuju.

Podle diskusi mezi lidmi se sluchovym postizenim je O2 na skryte titulky uplne k nicemu.

Kdyztak pokud mate facebook, tak nejake rady a informace by se daly najit zde: https://www.facebook.com/groups/titulky/

Především je potřeba titulky nastavit na "režim pro neslyšící" (nebo sluch. postižení - říkají tomu různě) a pokud je pořad titulky opatřen, zobrazí se po zapnutí titulků tzv DVB titulky.
O2 však dává nějaký modem (černý a dříve šedý) a lidé si stěžují na ten černým že titulky nezobrazuje, ačkoli jsou v programu uvedeny. Často to řešíme ve skupině "Titulky pro osoby se sluchovým postižením (televize, videa, DVD)" na facebooku.
https://www.facebook.com/groups/titulky/?ref=bookmarks

[88909-st-rezim-neslysici-png]