Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení skyrtých titulků u o2 tv (neslyšící)

Dobrý den, dokázal by mi někdo poradit jak se nastavují skryté titulky u o2 tv. Už jsem zjistil že musím kvalitu videa v nastavení dát z HD na SD a na kanále podporujícím skryté titulky stisknout AUDIO na dálkovém ovládání a pak by se měla nabídnout možnost skrytých titulků ovšem mě se tato možnost nezobrazuje dokázal by někdo poradit ?

Jak zapnout audiopopis

Audiopopis můžete zapnout u kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT :D/Art, Nova, Prima a Barrandov. Postupujte následovně:

Přepněte set-top box do SD režimu, a to prostřednictvím této cesty: Menu – Nastavení – Audio/Video – Kvalita videa (Kvalita streamu) – SD
Zvolte příslušný program, na kterém právě běží pořad opatřený audiopopisem.
Pomocí žlutého tlačítka dálkového ovladače vyberte zvukovou stopu “ads”.