Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W7 podpora.

Dobrý den. Že podpora W7 končí je jasné, že bude W7 možné používat dá s určitým rizikem je taky jasné. Ale nevím, jestli budou stále k dispozici stávající aktualizace v případě nutnosti W7 přeinstalovat. Budou nebo nebudou? Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

Práve som otestoval na plne záplatovanom W7 x64, z poslednej ukončenej decembrovej WU, tento xindel: BypassESU-v3.zip. Po rozbalení zipky, spustení installer.bat skriptu, stačilo manuálne naištalovať windows6.1-kb4528069-x64.

Záplaty, rollup pre január 2020 OS W7 po 15.01.2020 mi práve veselo všetky stiahlo (395.2MB) a do sedmy nainštalovalo, presne podľa predpisu, podľa recepisu, ako víno. Až mi je to divnô, ľen či im MS čoskoro nezatrhne žílu u pytlíku u tohoto bypassu.

Len je nutné sa zbaviť nechceného okna:

https://www.askvg.com/tip-how-to-disable-remove-windows-7-end-of-support-notification-message/

u ukončení podpory W7 - na viacero spôsobov.

Budou k dispozici dlouhou dobu ale aby to nebylo jako u XP. Když jsem tam chtěl na starém PC zkusit aktualizace, celé se to dosralo, protože MS některé z nich omylem smazal a tak tam máš teď navazující aktualizace, které nemají na co navázat :-D