Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace windows - chybí "BOOT"

Musíš pobaštrngovať v Biose všakovaté hejblátka, xindle, medzi nebom a zemou.

Zakáž v Bios: SecureBoot, prepni sa z Uefi na Legacy, zvoľ ako prvé médium tvoj USB port s fleškou desiny alebo mačkaj pred Biosom nejakú hore"F", F11 prípadne kláves DEL, vyber kurzormi (šipkami) na klávesnici konkrétnu flešku na ktorej je W10, nech sa načíta zavádzací sektor Inštalátora z USB. Enter.

Bingo!

Zázrak sa stal, mamenko Sedemboľestná, W10 z bútovacieho ISO na CD?

Ba i na veľkokapacitnom DVD, no, neviem neviem, ak nebola inštalačka okresaná ntLite alebo stiahnutá desina uvravená pre hráčov zbavená zložky WinSxS a spol. bloatware z ISO 1.7GB.

Jedine si mohol inštalovať origoš desinu x64 bit. 1909 z média na dvojvrstvom DVD s kapacitou 8.5GB, prípadne na BR.