Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace windows - chybí "BOOT"

Zázrak sa stal, mamenko Sedemboľestná, W10 z bútovacieho ISO na CD?

Ba i na veľkokapacitnom DVD, no, neviem neviem, ak nebola inštalačka okresaná ntLite alebo stiahnutá desina uvravená pre hráčov zbavená zložky WinSxS a spol. bloatware z ISO 1.7GB.

Jedine si mohol inštalovať origoš desinu x64 bit. 1909 z média na dvojvrstvom DVD s kapacitou 8.5GB, prípadne na BR.