Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start Windows 10

Dobrý den,
prosím o radu. Pomalu mi nabíhá Windows 10 při startu PC když PC jen restartuju tak nabíhá 5x rychleji a když ho vypnu a zapnu tak je to pomalé. Nevíte prosím kde by mohl byt problém?
Děkuji za radu.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Takze vime, co je ok, ssd.
Nasel jsem
https://www.makeuseof.com/tag/windows-10-slow-boot-issues/

pen Settings and browse to System > Power & sleep. On the right side of this screen, click Additional power settings to open the Power Options menu on the Control Panel.

Here, click Choose what the power buttons do on the left sidebar. You’ll need to provide administrator permission to change the settings on this page, so click the text at the top of the screen that reads Change settings that are currently unavailable.

Now, untick Turn on fast startup (recommended) and Save Changes to disable this setting.

Dokazal bys to podle tohoto popisu zmenit ?

Hezký den,
takže pouze rozvedu odpověď od "lední brtník". Zakázat rychlé spouštění a hibernaci. Pak každé spouštění bude odpovídat restartu.
Pokud nepomůže, pak by tazatel měl odpovědět na

tajný způsob instalace s neznámou podporou ovladačů

a tajný typ SSD.