Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start Windows 10

Dobrý den,
prosím o radu. Pomalu mi nabíhá Windows 10 při startu PC když PC jen restartuju tak nabíhá 5x rychleji a když ho vypnu a zapnu tak je to pomalé. Nevíte prosím kde by mohl byt problém?
Děkuji za radu.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Hezký den,
takže pouze rozvedu odpověď od "lední brtník". Zakázat rychlé spouštění a hibernaci. Pak každé spouštění bude odpovídat restartu.
Pokud nepomůže, pak by tazatel měl odpovědět na

tajný způsob instalace s neznámou podporou ovladačů

a tajný typ SSD.